Αρχή » Αρθρογραφία για την ΙκαρίαΑνακοίνωση για καταγραφή ζημιών από την ΚακοκαιρίαΝέα » Τοπικά νέα - 21/10/2010Καλούνται οι κάτοικοι του Δήμου Άγιου Κηρύκου που έχουν υποστεί ζημιές από τη πρωτοφανή κακοκαιρία που έπληξε το νησί μας στις 18/10/2010 να επικοινωνήσουν με τον Δήμο στα τηλέφωνα 2275350415 - 418 για να αναφέρουν τις όποιες ζημιές. ![]() Τεχνικό κλιμάκιο θα περάσει για να καταγράψει και να εκτιμήσει τις ζημιές. Για τις αποζημιώσεις που θα διεκδικήσουν να έρθουν στον Δήμο άμεσα για αίτηση. Δήμος Άγιου Κηρύκου
|