Αρχή » Αρθρογραφία για την ΙκαρίαΑν εσύ...ήμουν εγώ!Νέα » Πολιτισμός - 20/06/2013Η Θεατρική Ομάδα DUENDE Ικαρίας παρουσιάζει την θεατρική παράσταση"Αν εσύ ...Ημουν Εγώ" του Δ.Β. Σεϊτάνη σε σκηνοθεσία της Δέσποινας Σπανού, σε Μαντριά, Καρυδίες, Αγιο Πολύκαρπο, Εύδηλο και Αγιο Κηρυκο! ![]() ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ:
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ:9.00 μ.μ. ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ
ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ
Ευχαριστούμε θερμά τους φίλους της θεατρικής ομάδας DUENDE, που με τον τρόπο τους συνέβαλαν για το ανέβασμα της παράστασης. Σας περιμένουμε
|